Su Yalıtımı, Nedir, Neden Gereklidir?

Anasayfa / Blog / Su Yalıtımı, Nedir, Neden Gereklidir?

Su Yalıtımı

            Su yalıtımı bir binanın uzun ömürlü olması için mutlaka yapılması gereken bir uygulamadır. Dış etkilere karşı binanın korunması başta bina dayanıklılığı olmak üzere insan sağlığı için çok önemlidir. Temelden ya da cepheden su alan bir binanın tedbir alınmazsa zamanla eski sağlamlığını kaybedeceği kesindir. Sadece binalara değil havuz, asansör çukuru ve bahçe, çatı, teras izolasyonu da yapan firmamız, her bir yapının su sızdırmaz hale gelmesinde en kaliteli malzemeleri kullanan sektörün lider firmasıdır.


 Su İzolasyonu Hizmetleri


            İçten su yalıtımı bina temelinin su alması durumunda uygulanan bir su izolasyonu olarak karşımıza çıkar. Temeldeki çatlaklardan sızan su binanın eski dayanıklılığını ve sağlıklı yapısını bozar. Bina nemli ve rutubetli bir hale gelir. Dıştan müdahale edilemeyen yapılarda içten müdahale ile su izolasyonu yapan ekibimiz, profesyonel ve işinin ehli bir ekiptir. Teras ve bahçelerde su sızıntısı yaşayanlar, havuz izolasyonu yaptırmak isteyenler, su deposu ve asansör çukuru izolasyonuna ihtiyacı olanlar için ilk adres olarak her zaman hizmete hazırdır.


 Su yalıtımı neden önemlidir?


            Profesyonel su yalıtımı çözümleri ile binaların ömrünü uzatan firmamız, en ekonomik fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Binaların zamanla sağlamlığını yitirmesine ve rutubetlenerek insan sağlığını tehdit eder hale gelmesine neden olan su sızıntıları, firmamızın kullandığı son teknoloji ekipman ve malzemelerle en etkili su yalıtımı ile sorun olmaktan çıkmaktadır. Su izolasyonu için her zaman bizimle irtibata geçebilir, her mekandaki yalıtım sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0276) 223 62 64

SARAÇ YAPI © 2017. Tüm Hakları Saklıdır.
Top