Epoksi Zemin Kaplama

Anasayfa / Hizmetler / Mimari Dekorasyon / Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama


            Zemin kaplama sistemleri, sağladığı avantajlar nedeni ile son dönemlerde birçok firma tarafından tercih edilen işlemlerin başında gelmektedir. Anti – bakteriyel özellik gösteren zemin kaplamaların yüzeyinde herhangi bir canlı yaşayamaz ve çoğalamaz. Bu da kullanılan ortamların daha hijyenik olmasını sağlar.

            Firmamız zemin kaplama konusunda son derece deneyimli elemanlar ile profesyonel zemin kaplama çözümleri sunmaktadır. Hijyen ve temizliğe önem veren firmamız, anti – statik özelliği olan ve uygulandığı ortamın havasını değiştirerek ortama estetik bir görüntü katan zemin kaplama hizmetlerini büyük bir titizlik ile sunmaktadır.

            Temizlik konusunda da büyük kolaylık sağlayan zemin kaplama hizmetlerimiz sayesinde saatlerce temizlik ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Bu da zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Renk ve desen seçenekleri çok fazla olan zemin kaplama hizmetlerimizde en çok talep gören epoksi zemin kaplama sistemleridir.

Anti bakteriyel Özellikli Epoksi Zemin Kaplama

            Son dönemlerde hayatımızın vazgeçilmez parçaları arasında yerini alma yolunda ilerleyen epoksi zemin kaplama, zengin renk seçenekleri ve kullanım avantajları ile talep görmeye devam etmektedir. Bu talebi karşılama amacı ile teknolojik gelişmeleri daima takip eden firmamız, siz değerli müşterilerimizin her türlü epoksi zemin kaplama taleplerini güvenli ve kaliteli hizmetlerimiz ile karşılıyor.

            İşletmelerin tamamında zemin temizliğine büyük önem verilir. Ayrıca çevresel faktörler nedeni ile zeminlerin zarar görmemesi için önceden önlem alınmak istenir. Bu aşamada devreye giren firmamız, sunduğu epoksi zemin kaplama hizmetleri ile kimyasal ve fiziksel açıdan yeterli olan bir ölçüt oluşturmaktadır. Bu sayede bütün olumsuzların önüne geçilerek sağlığa zararı olmaya zeminler üretilmektedir.

            Yapı sektöründe çok fazla kullanım alanına sahip olan epoksi zemin kaplama uyguladığımız alanlarda betonarme yapıya göre üstün performansa sahip olan kesintisiz yüzey elde edilir. Uyguladığımız epoksi zemin kaplamaların çeşitleri arasından alanınıza en uygun epoksi zemin kaplamayı seçerek sağlıklı kullanıma devam edebilirsiniz.

Epoksi Coating Zemin Kaplama Hizmetlerimiz

            İnce sınıflı olan epoksi coating zemin kaplama, hafif şekildeki yaya trafiğine uygundur. Toz tutmayan özelliği olan bu hizmetimiz, son derece pratik ve kolay şekilde temizlenebilmektedir. Yaya trafiği olan hem iç hem de dış mekanlarda uyguladığımız epoksi coating zemin kaplama, anti bakteriyel ve hijyenik bir özelliğe sahiptir. Daha çok hastaneler, AVM’ler, gıda üretim alanları, tekstil fabrikaları ve ilaç fabrikaları gibi alanlarda kullanılan epoksi coating zemin kaplama ile portakal kabuğu desen de elde edilebilmektedir.

Epoksi Self Levelling Zemin Kaplama Hizmetlerimiz

            Çok yaygın olarak uyguladığımız epoksi self levelling zemin kaplama sistemi, orta sınıf bir kaplama sistemidir. Uzun ömürlü yaya ve araç trafiğine son derece dayanıklı olan self levelling kaplama ile kaymayan pürüzsüz bir alan elde edilebilmektedir.

Epoksi Multilayer Zemin Kaplama Hizmetlerimiz

            Çok katmanlı bir özelliği olan multilayer zemin kaplama, ağır trafik yüküne maruz kalan alanlarda kullanılmaktadır. Kimyasal ve bazı asit türlerine son derece dayanıklı olan multilayer zemin kaplama hizmetlerimiz, camsı ve pürüzsüz ek yeri olmayan zeminler oluşturmaktadır.

Epoksi Anti Statik Zemin Kaplama Hizmetlerimiz

            Kullanıldığı ortamlarda elektrik enerjisini üstüne çeken anti statik zemin kaplama, ortamların çalışılabilir duruma gelmesini sağlar. Bu özelliği ile insan sağlığına faydalı alanlar oluşturan anti statik zemin kaplama hizmetlerimiz ile güvende olmanın rahatlığını yaşarsınız.

            Epoksi zemin kaplama konusunda çeşitli alternatifler sunan firmamız, daha sağlıklı ve güvenilir ortamlarda yaşamanız için en iyi elemanlar ile en profesyonel hizmetleri sunmaktadır. Taleplerinize göre şekillendirebileceğiniz epoksi zemin kaplama hizmetlerimizin ayrıcalıklarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0276) 223 62 64

SARAÇ YAPI © 2017. Tüm Hakları Saklıdır.
Top