Havuz Yapımı

Anasayfa / Hizmetler / Havuz Yapımı / Havuz Yapımı

Havuz Yapımı


            Özellikle yaz aylarında serinlemek için en ideal tercih olan havuzların inşası, profesyonellik gerektiren bir konudur. Sizler için havuz yapımı hizmetlerinde bulunan firmamız, yılların getirdiği tecrübeler ve günümüzün teknolojik imkanlarının ışığında çalışmalarını sürdürmektedir. İstediğiniz her mekanda güvenli ve şık havuzlar inşa eden çalışma sistemimiz ile sizler de hayallerinizdeki havuza kavuşabilirsiniz.
 
Havuz İnşasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
            Bir havuz inşa edilirken, öncelikle yerinin belirlenmesi önemli bir detaydır. Bir havuz yapımı için belirlenecek olan zeminin sağlamlığı, o havuzun ne kadar güvenli olduğu ile doğru orantılıdır. Buradan hareketle sizlerden gelen bir havuz talebini değerlendirirken, öncelikle profesyonel kalitede hizmet sunan çalışanlarımız tarafından zemin etüdü yapılmaktadır. Böylelikle havuzu yaptırmak istediğiniz alan için en uygun bölge belirlenecektir.

            Ayrıca bu havuz eğer dış mekanda yapılıyorsa, havuzun üzerine güneşin vurma saatleri hesaplanmalı, güneşi en fazla gören bölgede havuz inşa edilmelidir. Bunu yaparken bahçede bulunan ağaçların yaprakları tarafından havuzun kirletilme ihtimali de göz önünde alınacak ve ağaçların altına denk gelen bölgelerden kaçınılması uygun görülecektir. Firmamızın sizlere sunduğu yüksek kaliteli hizmetlerde tüm bu ince detaylar hesaplanarak, keyifle kullanacağınız bir havuz ortaya çıkarılmaktadır.
 
Havuz İçin Kullanılan Malzemeler

 
            Bir havuzun inşa edilmesi sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi, önemli bir unsurdur. Havuzun içinde sürekli olarak su bulunacağından, kullanılacak olan malzemelerin suya dayanıklı, aşınma ve yıpranma özellikleri göstermeyecek malzemeler olması gerekmektedir. Ayrıca bu malzemelerin insan sağlığı ve çevre ile dost olan içeriklere sahip olmasına ihtiyaç vardır.

            Sizlere havuz firması ihtiyaçlarınız için güvenli çözümler sunan firmamız, kullandığı her malzemede bu özellikleri gözetmektedir. Yüksek kaliteli ve dünya standartlarında olan havuz malzemeleri ile kurulan havuzları güvenle kullanabilirsiniz. Dayanıklı malzemeler ile inşa edilen bu havuzlar, uzun yıllar boyunca size herhangi bir sorun yaşatmadan kullanılmaya devam edilecektir. 
 
            Havuz malzemeleri içerisinde en büyük önem taşıyan kısım, havuzun temizlenmesini sağlayan filtrelerdir. Ayrıca bu filtrelerin sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olacak sistemin profesyonel eller tarafından kurulmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Aksi halde havuzun içerisindeki su, tam olarak temizlenmeyecek ve çeşitli enfeksiyonlara neden olacaktır. Bu durum özellikle çocukların da kullandığı havuzlarda hayati tehlike arz etmektedir.

            Firmamızın sizlere sunduğu hizmetler ile inşa edilen havuzlarda gerek filtre sistemi gerekse filtre cihazları, olması gerektiği gibi kurulmaktadır. Sizlere uzun yıllardan bu yana dekorasyon ve izolasyon alanlarında yenilikçi hizmetler sunan firmamız havuz firması ihtiyaçlarınızda da mükemmel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır. 


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0276) 223 62 64

SARAÇ YAPI © 2017. Tüm Hakları Saklıdır.
Top