Isı Yalıtımı ve Mantolama

Anasayfa / Hizmetler / Isı Yalıtımı / Isı Yalıtımı ve Mantolama


Isı Yalıtımı Ve Mantolama


            Binaların enerji kaynaklarını daha verimli kullanmak ve bina içerisinde ısı dengesini tüm mevsimlerde istenilen düzeyde tutabilmek için ısı yalıtımı binaların vazgeçilmez unsurlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle eski binalarda inşaat malzemelerinin zaman içerisindeki yıpranma payları da düşünüldüğü zaman binaların ısı seviyesini istenilen dengede tutabilmek için daha fazla enerji harcanır ve bu durumda hem enerji kaynaklarının israfına hem de maddi kayıplara yol açar. 


- Neden Saraç Yapı?

            Gelişmiş inşaat teknolojilerine ve inşaat sektörünün yeniliklerine sıkı sıkıya bağlı olan Saraç Yapı, en son teknolojilerle donatılmış ısı yalıtımı sistemleri ile binaların ısıl dengesinin sağlanmasına ve enerjinin daha verimli kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Profesyonel kadrosu ve deneyimli çalışanları ile hizmet veren Saraç Yapı, binalarınız için sunduğu özel ısı yalıtımı seçenekleri ile daha güvenli ve korunaklı binalara sahip olmanızı sağlıyor. Saraç Yapı'nın sunduğu hizmet detayları ve ısı yalıtımında kullandığı özel seçenekleri şöyledir:

- Mantolama:

            Binaların ısı yalıtımı için dış cephelerine uygulanan mantolama seçenekleri ile binaların ısıl dengesi sağlanmakta ve zorlu hava şartlarına karşı en yüksek korumanın sağlanması için çalışmalar yapılmaktadır. Binaların fiziki durumlarına uygun olarak özel üretilen mantolama alternatifleri ile binalar kendi kapasitelerine en uygun yalıtım sistemlerine sahip olurlar. Binalarda dış cephe mantolama işlemi dış cephelerin yanı sıra çatı, döşeme, toprak ile temas eden yerler ve soğuk hava deposu gibi ısı dengesinde bozulmaya neden olabilecek alanlarda da yapılmaktadır. Saraç Yapı uzmanları tarafından kullanılan profesyonel yöntemler ve gelişmiş uygulamalar ile mantolama işlemi kısa bir sürede uygulanabilmekte ve ısı dengesizliklerine karşı hemen korunmaya başlamanız sağlanabilmektedir. 

- Diğer ısı yalıtımı sistemleri:

            Binalarda dış cephelerin yanı sıra ısı kaybı yaşanacak diğer alanlarda da yalıtım işlemleri yapılmaktadır. Saraç Yapı ekipleri keşif çalışmaları ile binalarda hangi alanlarda ısı kaybı yaşandığını tespit etmekte ve bu alanlara özel olarak ısı yalıtımı seçenekleri üretip, gereken çalışmaları gerçekleştirerek tam korunma şartlarını oluşturmaktadırlar. Isı yalıtımında en son teknolojiler ile üretilmiş ekipmanlar ve malzemeler kullanılarak dayanıklı ve uzun ömürlü bir yalıtımın yapılması sağlanmaktadır. 

            Saraç Yapı sektördeki deneyimleri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan misyonları ile yapı sektöründe hizmet vermekte, binaların daha korunaklı ve güvenli olabilmesi için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir. Dinamik yapısı ile hızla değişen ve yenilikçi kimliği ile farklı ihtiyaçlara cevap veren seçeneklerini sizlerle buluşturuyor. Yalıtım alanında sürdürdüğü çalışmaları ve geleceğe yön veren işleri ile Saraç Yapı her zaman sizin yanınızda bulunarak binalarınız için en iyisini hedeflemektedir. 

            Siz de Saraç Yapı ile binalarınız için en iyi yalıtım seçeneklerine sahip olabilir ve daha korunaklı ortamlara sahip olabilirsiniz. Olumsuz hava şartlarından etkilenmeden, mevsim değişikliklerine aldırış etmeden huzurlu ve güvenilir binalara sahip olmak Saraç Yapı ile mümkün!

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0276) 223 62 64

SARAÇ YAPI © 2017. Tüm Hakları Saklıdır.
Top